Lyžařské sjezdové boty

Pánské boty Atomic

Pánské boty Atomic

Vyberte si ze široké nabídky pánských bot Atomic mezi řadami Ultra pro úzké chodidlo, Prime střední chodidlo a řada Magna pro široké chodidlo. Všechny boty jsou vybaveny funkcí memory fit, která umožňuje dotvarování skeletu podle Vašich potřeb.

Přejít na zbožíPřejít na Pánské boty Atomic
Dámské boty Atomic

Dámské boty Atomic

Vyberte si ze široké nabídky pánských bot Atomic mezi řadami Ultra pro úzké chodidlo, Prime střední chodidlo a řada Magna pro široké chodidlo širší lýtko. Všechny boty jsou vybaveny funkcí memory fit, která umožňuje dotvarování skeletu podle Vašich potřeb.

Přejít na zbožíPřejít na Dámské boty Atomic
Dětské boty Atomic

Dětské boty Atomic

Vyberte si mezi dětskými lyžařskými botami Atomic. Atomic nabízí dva různé modely pro nejmladší lyžaře. Jedním z nich je model Redster JR: Atomic Redster JR je jedním z nejlepších modelů Redster pro mladé závodníky, kteří budou za rok nebo za dva přecházet na závodní lyžařské boty pro dospělé. Redster JR poskytuje špičkovou podporu, takže cílová rovinka a místo na stupních vítězů jsou na dosah. Druhým je model Atomic Hawx pro děti. Atomic Hawx je ideální základní lyžařská bota pro nejmladší, protože je mimořádně lehká a dostatečně poddajná – ideální pro první pokusy na svazích.

Přejít na zbožíPřejít na Dětské boty Atomic
Skialpové boty Atomic

Skialpové boty Atomic

Pánské skialpové boty Atomic Backland zpříjemní a zeefektivní túru nejen profíkům, ale i úplným začátečníkům. Objevte naši aktuální nabídku pánských skitouringových bot Atomic! BACKLAND ULTIMATE, BACKLAND CARBON, BACKLAND PRO, BACKLAND EXPERT, HAWX ULTRA XTD, HAWX PRIME XTD

Přejít na zbožíPřejít na Skialpové boty Atomic
Vložky do bot

Vložky do bot

V naší nabídce najdete vložky do bot značky SIDAS. Kvalitní a správně vybraná vložka dokáže nejenom zpříjemnit jízdu, ale hlavně přispívá ke zdravé pozici nohy v lyžařské botě. Vložky do bot zlepšují stabilitu. Oddalují únavu chodidel. Tlumí nárazy. Podpora klenby přináší lepší rozložení tlaku na chodidlo, zvyšuje pohodlí. Zlepšují usazení nohy v lyžařské botě, zlepšují přenos sil, lépe se vám lyžuje. 

Přejít na zbožíPřejít na Vložky do bot
Načítám...