LEKI GRIFFIN S black
sleva - 15%
skladem

Vyberte velikost:


2 880,00 Kč
běžná cena s DPH 3 390,00 Kč, ušetříte 15 %
Objednací číslo: 649809301

LEKI GRIFFIN S black

Díky měkké a teplé podšívce jsou rukavice Griffin S suverénním společníkem jak na sjezdovce, tak i ve snowparku, na U-rampě či v terénu.

Díky integrovanému systému Trigger S máte možnost volby: buď rukavice přímo nacvaknout do rukojetí Trigger S anebo je běžným způsobem a bez problémů používat společně s holemi s poutky.

Kozí kůže v dlaňové části, robustní a oděru odolná, snese ty největší zatížení, kozí kůže a Rhine Flex elastický softshellový materiál na hřbetní straně dodává pružnost a odolnost vůči vodě

Zobrazit celý popis

Parametry zboží

Modelový rok 2020
Určení pánské

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

-10% LEKI FALCON 3D black
LEKI

LEKI FALCON 3D black

Nová Falcon 3D je sportovní, lehká rukavice optimálního střihu. Vysoce kvalitní softshell a neopren…

2 420,00 Kč 2 690,00 Kč Koupit
-10% LEKI SVEIA GTX Lady white
LEKI

LEKI SVEIA GTX Lady white

Když už rukavice díky mírnějším teplotám nemusí být tak tlustá, je nejlepším řešením Sveia GTX Lady.…

1 430,00 Kč 1 590,00 Kč Koupit
-10% LEKI STELLA S lady černé
LEKI

LEKI STELLA S lady černé

LEKI STELLA S  Lady jsou elegantní dámské rukavice extra zateplené technologií Primaloft. Zajišťují …

2 420,00 Kč 2 690,00 Kč Koupit