BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011
4 1
skladem

Vyberte velikost:


1 790,00 Kč
běžná cena s DPH 1 790,00 Kč, ušetříte 0 %

BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011

Na cestách vždy dobře! Univerzální jízdní vlastnosti při nízké hmotnosti nabízí tato lyže s lehkou konstrukcí Air Channel s úpravou UltraTuning a skluznicí Allround Sintec. Model Crown s podporou stoupání Premium Crown.
Boční forma: 52 - 48 - 50Délky: 192, 202Hmotnost/délka: 1.620 g / 192 cmSkluznice: Sintec
 
Premium CrownRozhodující náskok garantuje firmě Fischer už od roku 1978 zvlášť pro tento účel vyvinutá a patentovaná podpora stoupání Crown Tec. U této technologie jsou jednotlivé stupačky vyřezané do skluznice. Tato technologie spolehlivě funguje s nejlepšími odrazovými vlastnostmi za všech sněhových podmínek.Během dlouholetého vývoje byla tato technologie na základě zkušeností našich profesionálních běžců soustavně dále rozvíjena: méně agresivní avšak tím lépe klouzající Single Double Crown nachází své uplatnění od roku 1999 v přední části lyží, zatímco dvojitě řezaný a z mnoha mikro stupaček složený Double Crown ve střední části běžky zajišťuje maximální výkon. S Premium Crown nabízí Fischer novou kombinaci osvědčených technologií: Single Crown tvoří teď navíc i zadní část podpory stoupání. Tím se zřetelně zlepšuje skluz, pohyb lyží a efektivita. Díky tomu, že délka podpory stoupání Premium Crown (resp. délka jejích 3 segmentů Single, Double, Single Crown) je různá u různých modelů lyží i jejich délek, je možné tuto novou podporu stoupání perfektně přizpůsobit příslušné konstrukci a délce běžeckých lyží. Tím disponuje Fischer nejlepší možnou podporou stoupání do jakýchkoliv sněhových a povětrnostních podmínek.
 
Ultra TuningSpeciální povrchová úprava s přesazenou reliéfní strukturou skluznice. Lyže jsou rychlejší a univerzálnější a vyznačují se perfektními kluznými vlastnostmi.
 
Air ChannelVzduchové kanálky ve dřevěném jádře se skelnými vlákny snižují hmotnost lyže ve srovnání s čistě dřevěným jádrem a jsou odolnější proti zlomení. Rovněž dochází k lepšímu rozložení plošného tlaku.

Zobrazit celý popis

Parametry zboží

Určení unisex

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011
FISCHER

BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011

Na cestách vždy dobře! Univerzální jízdní vlastnosti při nízké hmotnosti nabízí tato lyže s lehkou k…

1 790,00 Kč Koupit
BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SC COMBI 2011
FISCHER

BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SC COMBI 2011

Bruslení nebo klasický běh, model pro začátečníky je zárukou rychlosti a radosti z jízdy díky konstr…

2 590,00 Kč Koupit
-36% SALOMON ACTIVE 6 COMBI + vázání SNS
1 890,00 Kč 2 990,00 Kč Koupit