BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011
4 1
skladem

Vyberte velikost:


1 790,00 Kč
běžná cena s DPH 1 790,00 Kč, ušetříte 0 %

BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011

Na cestách vždy dobře! Univerzální jízdní vlastnosti při nízké hmotnosti nabízí tato lyže s lehkou konstrukcí Air Channel s úpravou UltraTuning a skluznicí Allround Sintec. Model Crown s podporou stoupání Premium Crown.
Boční forma: 52 - 48 - 50Délky: 192, 202Hmotnost/délka: 1.620 g / 192 cmSkluznice: Sintec
 
Premium CrownRozhodující náskok garantuje firmě Fischer už od roku 1978 zvlášť pro tento účel vyvinutá a patentovaná podpora stoupání Crown Tec. U této technologie jsou jednotlivé stupačky vyřezané do skluznice. Tato technologie spolehlivě funguje s nejlepšími odrazovými vlastnostmi za všech sněhových podmínek.Během dlouholetého vývoje byla tato technologie na základě zkušeností našich profesionálních běžců soustavně dále rozvíjena: méně agresivní avšak tím lépe klouzající Single Double Crown nachází své uplatnění od roku 1999 v přední části lyží, zatímco dvojitě řezaný a z mnoha mikro stupaček složený Double Crown ve střední části běžky zajišťuje maximální výkon. S Premium Crown nabízí Fischer novou kombinaci osvědčených technologií: Single Crown tvoří teď navíc i zadní část podpory stoupání. Tím se zřetelně zlepšuje skluz, pohyb lyží a efektivita. Díky tomu, že délka podpory stoupání Premium Crown (resp. délka jejích 3 segmentů Single, Double, Single Crown) je různá u různých modelů lyží i jejich délek, je možné tuto novou podporu stoupání perfektně přizpůsobit příslušné konstrukci a délce běžeckých lyží. Tím disponuje Fischer nejlepší možnou podporou stoupání do jakýchkoliv sněhových a povětrnostních podmínek.
 
Ultra TuningSpeciální povrchová úprava s přesazenou reliéfní strukturou skluznice. Lyže jsou rychlejší a univerzálnější a vyznačují se perfektními kluznými vlastnostmi.
 
Air ChannelVzduchové kanálky ve dřevěném jádře se skelnými vlákny snižují hmotnost lyže ve srovnání s čistě dřevěným jádrem a jsou odolnější proti zlomení. Rovněž dochází k lepšímu rozložení plošného tlaku.

Zobrazit celý popis

Parametry zboží

Určení unisex

Dotaz ke zboží

Zašlete nám svůj dotaz na zboží pomocí následujícího formuláře.
Po obdržení zprávy Vám v co nejkratší době odepíšeme.

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon
Text zprávy*

Mohlo by Vás také zajímat...

-36% SALOMON ACTIVE 6 COMBI + vázání SNS
1 890,00 Kč 2 990,00 Kč Koupit
BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011
FISCHER

BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SPORTY CROWN 2011

Na cestách vždy dobře! Univerzální jízdní vlastnosti při nízké hmotnosti nabízí tato lyže s lehkou k…

1 790,00 Kč Koupit
BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SC COMBI 2011
FISCHER

BĚŽECKÉ LYŽE FISCHER SC COMBI 2011

Bruslení nebo klasický běh, model pro začátečníky je zárukou rychlosti a radosti z jízdy díky konstr…

2 590,00 Kč Koupit